Show TV’den tepkiye yol açan karar! Apar topar ekrandan çekildi… Tepki büyük

0 7

Show TV tarafından dev bütçelerle hazırlanan ‘Maviye Sürgün’ dizisi final yapıyor. Kanalın bu kararına sosyal medyada seyirciler tepki gösterdler.

BÜYÜK UMUTLARLA BAŞLAMIŞTI OLMADI

NTV.com.tr’de aktarılan habere göre; ‘Maviye Sürgün’ dizisi için erken final kararı alındı. Ekran macerasında 12. bölümü geride bırakan Maviye Sürgün’ün final tanıtımı izleyicilerle buluştu. Peki, Maviye Sürgün dizisi ne zaman final yapacak?

O3 Medya’nın 25 bölümlük “Maviye Sürgün” dizisi için erken final kararı alındı.Dizinin “Gerekirse dünyayı yakarım ben senin için” sloganıyla hazırlanan final fragmanı yayınlandı.

FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Hakan Salınmış ve Gürberk Polat gibi başarılı oyuncuları buluşturan dizi 6 Eylül’de ekrana gelecek 13. bölümüyle ekrana veda edecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali ile yakınlaşmalarının ardından Defne bir süre daha Çamlıkıyı’da kalacağını belirtti. Ali, Ozan’ın sıradaki hedefinin Salih olduğunu öğrendi. Bu sırada hamlesini önce yapan Ozan, Salih’in kapısına dayandı.

SHOW TV SESSİZ KALMAYI TERCİH ETTİ

Öte yandan dizinin hayranları sosyal medyadan Show TV’ye tepki gösterirken Show TV bu tepkilere sessiz kalmayı tercih etti. Dizinin 25 bölüm yayımlanacağı duyurulmasına rağmen 13.bölümde final yapması tepkilere yol açtı. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting