Star TV apar topar ekrandan alma kararı aldı! Seyircileri kızdıran final…

0 14

Star TV’nin oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken OGM Pictures imzalı ‘Çöp Adam’ dizisi için final kararı alındı. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’un başrolünde yer aldığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lotusvalı’nın üstlendiği dram türündeki dizi, düşük reytinglerle başladığı yayın hayatını 2. sezonunda da toparlayamadı.

Yayınlandığı ilk bölümden bu yana sadece 11. bölümde tüm kategorilerde 1. sırada yer alan yer alan dizi, yeni sezonda senarist değişikliğine rağmen istenilen sonucu elde edemedi.

‘ÇÖP ADAM’IN FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

13 Eylül’de 26. bölümüyle yeni sezona giriş yapan ‘Çöp Adam’ı yeni senaristi Meriç Demiray’da kurtaramadı. Geçtiğimi Salı günü 28. bölümüyle ekrana gelen dizi, Total’de 17., AB’de 7., ABC1’de ise 12. sırada günü tamamlamıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; eğer dizi önümüzdeki hafta da çok düşük reytingler alırsa 30. bölümde, yani 11 Ekim Salı günü bitirilecek.

Bu sezon Tamer (Engin Altan Düzyatan) ve Peri (Elçin Sangu) çiftinin kaçırılan bebeklerinin üzerine yoğunlaşmış, diziye Derya Alabora (Viran), Aytek Şayan (Sarp) ve Soner Türker (Azer) dahil olmuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting