STAR TV’deki Yalı Çapkını dizisinin seyircilerini şaşırtan ayrılık! Artık kadroda göremeyeceksiniz…

0 17

Star TV dizisi Yalı Çapkını yeni sezona vedalarla başlıyor. Yalı Çapkını dizisinde sarsıcı karakterlerden biri olan isim kadroya veda etti. Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun başrollerindeki Yalı Çapkını dizisine kim veda etti? Detaylar haberimizde

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDE BEKLENMEDİK VEDA

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığı habere göre; Bir çocukluk aşkı ve onun etrafında yaşanan hesaplaşmanın etkili bir dille anlatılacağı “Yıldızlar Bana Uzak” dizisinin ikinci erkek başrol oyuncusu belli oldu. Yalı Çapkını dizisinde Tarık karakterini oynayan Baran Bölükbaşı apar topar Yalı Çapkını dizisine veda etti. Baran Bölükbaşı bundan böyle “Yıldızlar Bana Uzak” dizisinde yer alacak. 

MERT RAMAZAN DEMİR AYRILDI MI?

Öte yandan Ferit karakterini oynayan Mert Ramazan Demir’in de kadroya veda edeceği öne sürülmüştü. Bu iddia Star TV tarafından kesin bir dille yalanlandı. Mert Ramazan Demir, hikayenin ana karakteri olduğu için dizide yer almaya devam edecek. Mert Ramazan Demir’in yerine geleceği öne sürülen Baran Bölükbaşı ise hikayeden apar topar çıkmış oldu. Bu gelişme Seyran hayranlarını mutlu etti. Seyran ve Ferit’in arasına kara kedi gibi giren Tarık karakteri seyirciler tarafından yoğun eleştiri almaktaydı. Yalı Çapkını dizisi yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star TV’de yer almaya devam edecek.  

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting