Star TV’nin iddialı dizisi ‘Saplantı’ya yeni oyuncular! Kadroda yok yok…

0 23

Onur Güvenatam’ın patronu olduğu OGM Pictures, bu sezon Star TV hazırladığı 4 dizisinden biri olan ‘Saplantı’nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Türkan Derya’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, Aybike Ertürk’ün senaryosunu kaleme aldığı dizide, kardeşi ‘Çisil’ ile beraber babası ‘Önder’in baskıcı ortamında zor bir gençlik yılları geçiren ‘Sabah’ ile ‘Babür’ün aşk hikayesini ekrana aktaracak dizinin başrol oyuncusu belli oldu.

Nilsu Berfin Aktaş’ın ‘Sabah’ rolünü oynayacağı dizide erkek başrol için görüşmeler devam ederken projeye 3 etkili isim dahil oldu.

‘SAPLANTI’ DİZİSİNE YILDIZ YAĞIYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;‘Saplantı’ dizisinde Nilsu Berfin Aktaş’a başrolde eşlik edecek ‘Babür’ için Onur Seyit Yaran’la görüşülüyor. Öte yandan dizinin kilit rollerinden ‘Önder’ için ünlü aktör Erkan Petekkaya’nın adı geçiyor.  Son olarak ‘O Kız’ adlı dizide ‘Kadir’ rolüyle ekranlarda yer alan Petekkaya, eğer rolü kabul ederse, yine adından söz ettirecek bir baba figürüyle seyirci karşısına geçecek.

Star TV'nin iddialı dizisi 'Saplantı'ya yeni oyuncular! Kadroda yok yok...

MELTEM AKÇÖL, HÜLYA DANCAN VE NAZLI ÇETİN ‘SAPLANTI’NIN KADROSUNDA

Babür’ karakterinin eşi ‘Simin’i son dönemim yıldızı parlayan isimlerinden Meltem Akçöl oynayacak. ‘Önder’ karakterinin annesini ise usta oyuncu Hülya Darcan canlandıracak.

Saç, makyaj ve kostüm provaları önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizide ‘Sabah’ın (Nilsu Berfin Aktaş) kız kardeşi ‘Çisil’ rolüne son olarak “Dönence” dizisinde rol alan Nazlı Çetin hayat verecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting