‘Teşkilat’ta Deniz Baysal Yurtçu’nun yerini alacak isim belli oldu

0 12

TRT 1’in Pazar akşamlarına damga vuran dizisi ‘Teşkilat’ın 4. sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Dizinin ilk bölümünden beri rol alan başrol oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu’nun (Zehra Balaban) yeni sezon öncesi ani ayrılığı sonrası Murat Yıldırım’a eşlik edecek isim merak ediliyordu. Son olarak Sarp Levendoğlu, Selin Genç ve Tuğçe Açıkgöz gibi ünlü isimlerin kadrosuna dahil olduğu dizinin yeni başrolü de belli oldu.

Murat Yıldırım’ın ‘Ömer Atmaca’ karakterine eşlik edecek ‘Neslihan’ı Aybüke Pusat oynayacak.

DIŞİŞLERİNDE ÖZEL BİR BİRİMİN YÖNETİCİSİNİ OYNAYACAK

‘Medcezir’ dizisinde oynadığı ‘Elif Denizer’ karakteriyle ünlenen Aybüke Pusat, son olarak TV8’de yayınlanan ‘Sıfırıncı Gün’ aldı dizide rol almıştı. Kısa süren ekran macerasının ardından oyuncu Pusat, TRT 1’in sevilen dizisi ‘Teşkilat’ için sete çıkmaya hazırlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;Teşkilat‘ın başrol kadın oyuncusu için uzun bir oyuncu listesi hazırlanmış ancak bir türlü karar verilememişti. Sonunda oyuncu Aybüke Pusat‘la anlaşıldı. Pusat, dizide Dışişlerinde özel bir birimin yöneticisi ve ‘Uzay’la (Serdar Yeğin) da yakın temas halinde olan ‘Neslihan’ karakterini oynayacak.

‘Teşkilat’ta Deniz Baysal Yurtçu’nun yerini alacak isim belli oldu

NESLİHAN VE ÖMER’İN YOLLARI BOSNA’DA KESİŞECEK

Dizide babası Çetin eski büyükelçi olan Neslihan, Bosna’da Ömer sayesinden bir saldırından son anda kurtulur. Saldırı sonrası düşmanla sahada omuz omuza mücadele edecek bir ekip kurulması kararı alınır. İyi eğitimli Neslihan, bu yeni ekibi kurma görevini üstlenir. Sahadaki liderlik için ise aklında tek isim Ömer’dir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting