Tolga Çevik’in gösterisinde yer bulabilene helal olsun! Saatler içinde tüm biletler tükendi…

0 6

Türkiye’nin en sevilen ve başarılı komedyenleri arasında yer alan Tolga Çevik, ‘Tolgshow’ isimli gösteri programıyla seyircisinin karşısına çıkıyor. Yakın bir tarihte gerçekleştirilecek gösterinin yeni perdesinin tüm biletleri saatler içerisinde tükendi.  

Hem başarılı gösterileri sayesinde hem de sevilen mizacıyla seyircisini etkilemeyi başaran Tolga Çevik‘in uzun süredir kapalı gişe giden gösterisi “Tolgshow”, yakın bir zamanda yeni perdesiyle sahnelenmeye hazırlanıyor.

Birbirinden kaliteli ve içten esprileriyle kahkaha seli oluşturan başaralı gösteri, 10 Kasım 2023’de Zorlu Turkcell sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

12 SAATTE TÜM BİLETLER SATILDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde yer verdiği bilgilere göre, Tolga Çevik, beklenen gösterinin afişini “Çünkü artık zamanı” notunu düşerek paylaştı. 2 bin 242 kişilik seyirci kapasitesine sahip olan Zorlu Turkcell’de sahnelenecek gösterinin biletleri satışa çıktıktan yaklaşık 12 saat sonra tamamen tükendi.

Her perdede sevenleri tarafından ilgiyle ve kahkahalarla izlenen bu gösterinin biletlerinin, 12 saat gibi bir sürede tükenmesi, hayranlarının başarılı komedyeni ne kadar çok özlediğinin bir işareti olarak görüldü.

Bir diğer yandan ise daha önceleri Exxen platformunda yayınlanan gösterinin yeni sezonda ekranda mı, yoksa dijital platformda mı seyirciyle buluşacağı da önümüzdeki günlerde kesinleşecek. Bu durumda, Tolga Çevik ve ekibinin yapılan teklifleri değerlendirdiği öğrenildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting