TRT1’deki ‘Gönül Dağı’nın başrol oyuncusu Ecem Özkaya’dan duygusal veda

0 11

TRT 1 ekranında yayınlanan, Köprü Film imzalı ‘Gönül Dağı’ dizisi geçtiğimiz Cumartesi akşamı 4. sezonun ilk bölümüyle tekrardan izleyici karşısına çıktı. Yazar Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden esinlenerek çekilen, yönetmen koltuğuna Yahya Samancı’nın oturduğu ödüllü dizinin sevilen başrolü Ecem Özkaya projeye veda etti. Dizinin ilk bölümünden itibaren yer alan oyuncu Özkaya, 3 yıldır oynadığı ‘Zahide Kaya Arslan’ karakterine Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla veda ederken, tüm ekibe de teşekkür etti.

Her bölümü büyük ilgiyle izlenen ‘Gönül Dağı’ dizisinde yaşanacak zaman atlaması nedeniyle oyuncu Ecem Özkaya, senaryo gereği projeden ayrılırken duygusal bir paylaşıma imza attı. Geçtiğimiz 3 sezon boyunca oynadığı ‘Zahide’ karakterine sosyal medya hesabından veda eden oyuncu Özkaya, ‘çok yol, fazla emek ve sayısız hikaye’ ifadelerini kullanarak çalıştığı ekip arkadaşlarına da teşekkür etti.

‘BİRBİRİMİZİ GİYDİĞİMİZ HER AN MÜHTİŞTİ’

Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu Ecem Özkaya, “Dile kolay 3 yıl, çok yol, fazla emek ve sayısız hikaye. Teşekkürler Gönül Dağı yolun açık olsun. Bu zamana kadar çalıştığım tüm ekip arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Ve Zahide! Birbirimizi giydiğimiz her an müthiş şeyler öğrendim senden. İyi ki geçtin hayatımdan” ifadelerini kullandı.

Dizide ‘Veysel Kaya’ karakterini oynayan Semih Ertürk, 3 sezon boyunca kamera karşısına geçtiği arkadaşı Özkaya’nın paylaşımının altını ‘kırmızı kalp’ bıraktı.

TRT1'deki ‘Gönül Dağı’nın başrol oyuncusu Ecem Özkaya’dan duygusal veda

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting