TRT1’in ‘Teşkilat’ dizisine 2 başarılı oyuncu daha katıldı

0 8

Ekranların yakından takip edilen ve yeni yayın dönemine hazırlanan “Teşkilat” dizisi birçok başarılı ismi kadrosuna katmaya devam ediyor. Kamuoyunda gündem olan yeni bir habere göre, sevilen diziye 2 başaralı isim daha katıldı. 

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen, izleyicisini her yayın gününde ekranları başına kilitleyen “Teşkilat” dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, başarılı diziye 4.sezon çekimleri hali hazırda devam ederken 2 yeni oyuncu daha katıldı.

TEŞKİLAT DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Ceyhun Mengiroğlu ve İlker Kızmaz, Pazar akşamları izleyicini ekran başından ayırmayan “Teşkilat” dizisine katılan yeni isimler oldu. Dizinin yeni sezonunda, Ceyhun Mengiroğlu‘nun oynayacağı Cihangir, ‘Neslihan’ın kardeşi olarak izleyicini karşısına çıkacak. Ayrıca ‘Cihangir’ karakteri, babası ‘Çetin’in karşı çıkmasına rağmen istihbaratçı olmayı seçmiştir. 

Türk televizyon dizilerinin başarılı yönetmenleri arasında yer alan Burak Arlıer‘in yönettiği dizide, ‘Neslihan’ın nişanlısı ‘Gökhan’ı İlker Kızmaz oynayacak. Dizide ‘Gökhan’ karakterini oynayacak olan Kızmaz, Birleşmiş Milletler İstanbul ofisinde çalışan bir direktör olarak seyircinin karşısına çıkacak.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting