TRT’nin favori yapımı “Teşkilat” dizisinden bomba transfer

0 10

TRT1, “Teşkilat” dizisiyle seyircileri ekranları başında tutmaya devam ediyor. Özellikle de son dönemlerde dizi kadrosuna katılan birbirinden başarılı oyuncular sayesinde adından oldukça sık söz ettiren başarılı dizi, son olarak bomba gibi bir isimle daha anlaşmaya vardı.

TEŞKİLAT DİZİSİNE BOMBA GİBİ TRANSFER

Başrollerinde Murat Yıldırım gibi tecrübeli bir oyuncunun yer aldığı “Teşkilat” dizisine en son Sarp Levendoğlu ve Selin Genç’in katılmasının ardından bir başka başarılı oyuncuyla daha imzaları attı.

Tims&B Production yapım şirketi tarafından hazırlanan dizinin kadrosuna son olarak katılan başarılı isim Tuğçe Açıkgöz oldu. Ekranların yakından takip edilen dizisinde, “Gizem” rolünyle ekranda yer alacak olan Açıkgöz, özel kuvvetlerde yeni kurulan ekipte yer alan bir askeri oynayacak. 

Teşkilat dizisine transfer

Rolü gereği seyircinin karşısına sert mizaçlı bir karakterle çıkacak olan oyuncu, aslında bu durumun tam tersi olarak oldukça naif ve duygusal bir yapıya sahip olacak.

TUĞÇE AÇIKGÖZ SON OLARAK NEREDE ROL ALDI?

“Teşkilat” dizisine yeni katılan ve “Gizem” rolünü oynayacak olan Tuğçe Açıkgöz’ün yer aldığı son proje ise başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya’nın yer aldığı “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi olmuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting