Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’u buluşturan ‘Zeytin Ağacı’ dizisine 3 sürpriz oyuncu

0 15

Tuba Büyüküstün,Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz’ın başrolünü paylaştığı, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Netflix’in rekortmen dizisi ‘Zeytin Ağacı’nın 2. sezon çekimleri dün tamamlandı. 3. sezon çekimlerinin de önümüzdeki çekileceği konuşulan OGM Pictures imzalı dizinin merakla beklenen yeni sezonunda 3 ünlü isim daha yer aldı.

Globalde ‘Another Self’ adıyla yayınlanan, ilk sezonuyla platformun en çok izlenen yerli dizisi olarak öne çıkan ‘Zeytin Ağacı’nın 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Aytaç Şaşmaz ve Nilüfer Açıkalın’ın dahil olmuştu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin yeni sezonunda 3 ünlü isim daha yer aldı.

‘YALI ÇAPKINI’NIN YILDIZI ZEYTİN AĞACI’NIN KADROSUNA DAHİL OLDU

Star TV’de yayınlanan ‘Yalı Çapkını’ dizisinin yönetmeni Burcu Alptekin’in kamera arkasına geçtiği, ‘Zeytin Ağacı’ dizisinin merakla beklenen 2. sezonunda çok tanıdık isimler yer aldı.

Aytaç Şaşmaz ve Nilüfer Açıkalın’ın yanı sıra, ‘Yalı Çapkını’ dizisinin ‘Gülgün’ü Gözde Kansu, son olarak atv’nin ‘Başım Belada’ dizisinde ‘Hikmet’ karakteriyle rol alan Ali İplin ve TRT 1’in ‘Kara Tahta’ adlı dizisinde ‘Münevver’ rolünü oynayan ödüllü oyuncu Selen Uçer ‘Zeytin Ağacı’nda rol aldı.

Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’u buluşturan ‘Zeytin Ağacı’ dizisine 3 sürpriz oyuncu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting