Ünlü komedyen Tolga Çevik’ten heyecanlandıran paylaşım! Ekranlara mı dönüyor?

0 7

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği ‘Vizontele’ adlı sinema filmiyle ünlenen ödüllü oyuncu Tolga Çevik, birçok başarılı dizi, film ve televizyon programına imza attı. Gülse Birsel’in kaleme aldığı ‘Avrupa Yakası’nda oynadığı ‘Sacit Aslan’ karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen oyuncu Çevik, uzun bir süredir ekranlarda yer almıyordu.

Son olarak 2017-2018 yılları arasında FOX’ta yayınlanan ‘TOLGSHOW’ programıyla ekranlarda yer alan oyuncu Çevik, sahne gösterilerinin kaydının televizyonda yayınlanacağı iddiasıyla gündemdeydi. Ünlü komedyen Çevik’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım, komedyeni ekranlarda görmek isteyen hayranlarını heyecanlandırdı.

TOLGA ÇEVİK EKRANLARA MI DÖNÜYOR?

‘Avrupa Yakası’ dizisinden ayrıldıktan kısa bir süre sonra ilk komedi programı olan ‘Komedi Dükkanı’ ile ekranlarda yer alan komedyen Çevik, 2013-2015 yılları arasında Kanal D’de ‘Arkadaşım Hoş geldin’ adlı programla kariyerinde iyi bir çıkış yakaladı. Takip eden yıllarda Star TV’de yayınlanan ‘Müdür Ne’aptın?’ ve FOX’ta yayınlanan ‘TOLGSHOW’ ile ekranlarda yer alan Çevik, bir süredir Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşuyordu.

Ünlü komedyenin dün Instagram hesabında yaptığı paylaşım, sahne gösterilerinin kaydının ekranlarda yer alacağı iddiasını güçlendirdi. Sahnede çekilmiş bir fotoğrafının üzerine ‘Az kaldı… Telaş yok’ notunu düşen Çevik’in sahne gösterilerinin kaydının televizyonda mı yoksa dijital platformda mı yayınlanacağı merak konusu oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting