Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’ın yeni dizisi belli oldu! Yine beyazlara bürünecek…

0 6

Son olarak Show TV’de yayınlanan, başrolünü Özge Gürel ve Kerem Alışık ile paylaştığı ‘Sipahi’ dizisiyle ekrana gelen ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, erken finalin ardından uzun bir tatil yaptı.

Bu yaz tek taş pırlanta yüzük taktığı müstakbel eşi Pınar Deniz’le tatile doymayan oyuncu Yıldırım, son dönemde çok sayıda dizi ve film teklifi aldı. Oyuncu, tatil dönüşü gelen teklifleri değerlendirdi ve kararını verdi.

KAAN YILDIRIM’IN ADRESİ BELLİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Başarılı oyuncu tv8‘nin yeni iddialı dizisi “Aşka Düşman”la prensipte anlaştı. Mesude Erarslan’ın yöneteceği diziyi Eylem Canpolat ile Ozan Aksungur kalem alıyor.

Oyuncu Yıldırım, 2019-2021 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan, Amerikan yapımı ‘House M.D.’ dizisinden uyarlanan ‘Hekimoğlu’ dizisindeki gibi yine beyazlara bürünecek. İdealist doktor ‘Uygar’ı oynayacak olan Yıldırım’a başrolde, son olarak ‘Vermem Seni Ellere’ adlı diziyle ekranlarda yer alan Buse Meral eşlik edecek.

Buse Meral’ın ‘İnci Neva’ karakterini oynayacağı ‘Aşka Düşman’da usta oyuncu Nazan Kesal da ‘Bahriye’ karakteriyle yer alacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting