Ünlü oyuncu Seray Kaya’dan sürpriz proje!

0 27

Ekranlardaki başarılı oyunculuğu sayesinde izleyenlerinin gönlünde taht kuran Seray Kaya, son olarak başrol oynadığı “Bir Küçük Gün Işığıdizisiyle televizyon ekranlarındaydı. Rolünü başarıyla yapan ünlü oyuncu, iddialı bir yapımla tekrardan hayranlarıyla buluşacak.

FOX TV EKRANLARINDA SEYİRCİSİYLE BULUŞACAK

Ünlü ve başarılı oyuncu Seray Kaya’nın merakla beklenen yeni dizisi netleşmeye başladı. En son “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinde başrol oynayan ünlü isim, etkili oyunculuğuyla beğeni toplamıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ise, Seray Kaya, Medyapım’ın FOX için çekeceği “Kopuk” dizisiyle prensipte anlaşmaya vardı.

Ünlü isim, Koray Kerimoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı, Deniz Karaoğlu, Fuat Mete Özden ve Selim Karadana’nın senaryosunu yazdığı “Kopuk” dizisinde başrolde yer alacak. Dizi, Tarlabaşı’nda bir mahalledeki düğün sahnesiyle açılacak ve Seray Kaya “Müjde” rolünde ekranlara gelecek.  Senaryosunun samimi olmasının yanı sıra zaman zaman aksiyon sahnelerini de barındıran dizide, Kaan Yıldırım “Ferhan” ve Biran Damla Yılmaz “Sera” rolleriyle seyirci karşısında olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting