Ünlü oyuncudan Kanal 7’nin ‘Emanet’ dizisine şaşırtan veda!

0 10

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve 621. bölümüyle birlikte sezon finalini yapan ‘Emanet’ dizisi, bu sezon da sevenlerini ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Fakat sevenleri tarafından senelerdir yakından takip edilen diziden, şaşırtıcı bir ayrılık haberi geldi.

EMANET DİZİSİNİN BAŞROLÜNDEN VEDA

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Emanet” dizisiyle seyircinin kalbini kazanan Halil İbrahim Ceyhan, bir açıklama yaptı ve oynadığı ‘Yaman Kırımlı’ya veda ettiğini belirtti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, bu sezonun bitiminde “Emanet” dizisine veda eden ve yeni sezonda “Kirli Sepeti” projesiyle anlaşmaya varan Halil İbrahim Ceyhan, yazılı bir açıklama yayımladı ve dizide oynadığı ‘Yaman Kırımlı‘ karakterine veda etti.

Uzun zamandır devam eden dizide rol alan sevilen oyuncu yazılı açıklamasında, “Yaman Kırımlı karşılıksız sevgiyi cesareti, özveriyi, sevdikleri için biteviye adanmışlığı her zerresine kadar yaşadın. Her karanlığın, aydınlığına derin bir inanç ve tutkuyla inandın savaştın, senin için elimden geldiğince mücadelende yoldaşın olmaya çalıştım. İstediğin gibi anlayabildiysem yaşatabildiysem seni ne mutlu bana… Bana bu gözü kara delikanlıyı emanet ettiği için başta yapımcısı olmak üzere yönetmenlerime, partnerlerime ve oyuncu arkadaşlarıma, ve bu güne karar çalıştığım tüm set ekibimize minnettarım” ifadelerini kullandı.

‘Emanet’ dizisiyle tanınan Halil İbrahim Ceyhan, seyircilerine de teşekkür etmeyi unutmadı. Ünlü isim açıklamasında, “Ve bu yolculukta en çok da evlerinde kalplerinde bize yer veren tüm sevenlerimize kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yaman’a hakkınızı helal edin benden yana helal olsun…” cümlelerine yer verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting