Usta oyuncu Sevinç Erbulak Star TV’nin merakla beklenen dizisiyle dönüyor

0 10

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “Saklambaçdizisinin castı belirginleşiyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, TV dizilerinin ve sinema filmlerinin sevilen yüzü Sevinç Erbulak da “Saklambaç” dizisinin castına katılan usta oyuncular arasında yer alıyor.

SenaryosunuArmağan Gülşahin’in kaleme aldığı dizinin yapımını da OGM Pictures üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise “Kadın” ve “Camdaki Kız” dizilerinin başarılı direktörü Nadim Güç oturuyor.  

Saklambaç” dizisinin ekibine katılan Sevinç Erbulak, seyircinin karşısına gerçek hayatta da annesinin ismi olan “Füsun” karakteriyle çıkacak.

Sevinç Erbulak ekranlara dönüyor

Dizide, aile ilişkileri ve arka planda dönen entrikaları ele alan Füsun, Mete’nin (Uraz Kaygılaroğlu) teyzesi rolünü oynayacak. Mete‘nin iki kadın arasında kalacağı ve sorunlar yaşayacağı dizi, 10 yaşında annesiz kalan İncila (Cemre Baysel) ve zengin bir evde yatılı olarak işe başlamaya hazırlanan halası Müberra’nın sahneleriyle başlayacak.

Star TV ekranlarında yayın serüvenine başlayacak olan “Saklambaç” dizisinin çekimlerine yakın bir zamanda start verilecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting