Uzun yıllar sonra setlere dönen Bergüzar Korel sitem etti

0 10

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, kızı Leyla’nın doğumu nedeniyle ara verdiği setlere Amazon Prime Video’nun ilk yerli projesi ‘Düğüm’ ile döndü. Öte yandan yakında beyaz perdede yayınlanacak olan, başrolünü Bige Önal ile paylaştığı ’10 Saniye’ filminin çekimlerinde de bulunan oyuncu Korel, sabah saat 06.00’da setten eve döndü. Yorgun ve uykulu gözlerle çektiği fotoğrafları Instagram hesabından hikaye olarak paylaşan oyuncu, herkesin bildiği doğruları alaylı bir şekilde yazdı.

‘SİZ OYUNCULARIN ÇOK EĞLENCELİ BİR HAYATI VAR’

Bergüzar Korel, başrolünü Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’la paylaştığı, OGM Pictures imzalı Amazon Prime Video’nun merakla beklenen ‘Düğüm’ dizisinin çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Dizi setinden sabaha karşı eve dönen oyuncu, ne kadar yorgun ve bitkin olduğu Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne serdi. Öte yandan oyunculuğun zorluğunu da gösteren bir kare paylaşan Korel, dikkat çeken sözlere imza attı.

‘Siz oyuncuların çok eğlenceli bir hayatı var yaa…’

‘Mesela o morluklar, tokatlar falan hep rol değil mi?’

‘Gece çekimlerini gerçekten gece yapmıyorsunuz değil mi? MeselaoOynarken yanınızda lafları söyleyen biri var değil mi, o kadar sözü aklınızda tutmuyorsunuz?’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting