(VİDEO) SQUİD GAME 2. SEZON FRAGMAN İZLE KASIM 2023 | Squid Game yeni sezon fragman izle

0 19

(Video) Squid Game 2. sezon fragman izle Kasım 2023 ve ile Squid Game yeni sezon fragman izle konusu dünyanın gündemine oturdu. 22 Eylül Cuma günü TSİ 15:00’te yayımlanan fragman hayranlarının adeta nefesini kesti. Sosyal medyada yayımlanan fragman dizinin hayranlarının gündemine oturdu. Dizinin hayranların heyecanla detayları araştırmaya başladı. Büyük para ödüllü ve dram konulu dizinin detayları araştırılmaya başlandı.

(VİDEO) SQUİD GAME 2. SEZON FRAGMAN İZLE KASIM 2023

Güney Kore yapımı ve Türkçesi ‘kalamar oyunu’ olan Squid Game dizisinin Kasım ayında yayımlanması beklenen ikinci sezonundan fragman geldi. Dünyaca ünlü popüler dijital içerik platformu Netflix tarafından servis edilen fragman kısa sürede milyonlarca kez izlendi.

İşte (video) Squid Game 2 fragmanı:

SQUİD GAME YENİ SEZON FRAGMAN İZLE

ABD merkezli dijital içerik platformu Netflix, Güney Kore yapımı Squid Game dizisinin merakla beklenen ikinci sezon fragmanını yayımladı. Güney Kore şartları için devasa para ödülünün bulunduğu ve insanların hayatı pahasına yarıştığı ölüm mücadelelerinin ekrana taşındığı dizi ilk sezonuyla da tüm dünyada ses getirimişti.

Kısa sürede milyonlarca izlenme sayısına ulaşan Squid Game’in ikinci sezonu bekleyenler heyecanından adeta yerine duramaz hale gelmişti.

(VİDEO) SQUİD GAME 2. SEZON FRAGMAN İZLE KASIM 2023 | Squid Game yeni sezon fragman izle

Beklenen fragman 22 Eylül Cuma günü yayımlandı. 

NETFLİX 2. SEZON OYUNCU KADROSU KİMLER?

Netflix’in popüler dizisi Squid Game’in 2. sezonunun oyuncu kadrosu, 20 Temmuz 2022’de açıklandı. Dizinin başrol oyuncusu Lee Jung-jae, Gi-hun rolünü yeniden canlandıracak. Diğer oyuncular arasında Park Hae-soo (Seong Gi-hun’un arkadaşı Sang-woo), Jung Ho-yeon (Gi-hun’un kız arkadaşı Sae-byeok), Lee Byung-hun (oyunların yaratıcısı Front Man) ve Oh Young-soo (Oyunlardan sorumlu Deok-su) yer alıyor.

Yeni oyuncular arasında Lee Joo-bin (Gi-hun’un kız kardeşi), Kim Joo-ryoung (Gi-hun’un eski karısı) ve Wi Ha-joon (Gi-hun’un yeni sevgilisi) yer alıyor.

Dizinin 2. sezonu, ilk sezondan 2 yıl sonra geçecek. Gi-hun, oyunlardan kurtulmuş ve hayatını yeniden inşa etmeye çalışmaktadır. Ancak, oyunların arkasındaki gerçekleri keşfetmeye devam eder ve yeni bir mücadeleye girer.

Dizinin 2. sezonu, 12 Ocak 2024’te Netflix’te yayınlanacak.

İşte Squid Game 2 oyuncu kadrosunun tam listesi:

  • Lee Jung-jae – Gi-hun
  • Park Hae-soo – Sang-woo
  • Jung Ho-yeon – Sae-byeok
  • Lee Byung-hun – Front Man
  • Oh Young-soo – Deok-su
  • Lee Joo-bin – Gi-hun’un kız kardeşi
  • Kim Joo-ryoung – Gi-hun’un eski karısı
  • Wi Ha-joon – Gi-hun’un yeni sevgilisi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting