‘Ya Çok Seversen’de final öncesi yaprak dökümü! Dizinin usta ismi ‘Kızıl Goncalar’a dahil oldu…

0 14

Kanal D’nin yaz sezonunda büyük umutlarla ekrana getirdiği Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ 30 Eylül Cumartesi günü 13. bölümüyle ekranlara veda edecek. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrolünde yer aldığı, Ali Bilgin’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin usta ismi, final öncesi yeni bir anlaşmaya imza attı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;Ya Çok Seversen” dizisinin ‘İlter’i usta oyuncu Şerif Erol, Gold Film’in FOX için çekeceği “Kızıl Goncalar” projesiyle anlaştı. Çekimleri 15 Ekim’de başlayacak olan merakla beklenen dizide Erol, çok konuşulacak bir rolü oynayacak.

‘KIZIL GONCALAR’IN 28 ŞUBATÇI HOCASI OLACAK

Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrolünü paylaşacağı, Ömer Atay’ın yönetmen koltuğunda oturacağı, Necati Şahin’in kaleme aldığı ‘Kızıl Goncalar’a son olarak Hazal Türesan dahil olmuştu. Başarılı oyuncu Türesan, dizide Doktor Levent Alkanlı’nın (Özcan Deniz) eşini oynayacak.

Diziye Şerif Erol’un da dahil olmasıyla ana kadro tamamlandı. “Kızıl Goncalar”da Şerif Erol, doktor Levent Alkanlı’nın (Özcan Deniz) babası Suavi Alkanlı’yı oynayacak. Başarılı oyuncu 28 Şubatçı bir hoca olarak seyirci karşısına çıkacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting