Yalı Çapkını erken bitti, seyirci yıkıldı! Kısa sürmesinin nedeni ortaya çıktı

0 13

Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı, kadrosunda Şerif Sezer, Çetin Tekindor, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Tarık Emir Tekin, Binnur Kaya gibi oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını, dün yayınlanan 39. bölümüyle ses getirdi. İzlenme rekorları kıran dizinin dün akşamki bölümünün normalden daha kısa sürmesi seyircinin tepkisini çekti.

BAZI SAHNELER KESİLDİ, SONRA KULLANILACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yalı Çapkını’nın son bölümü geçen haftalara göre daha kısa sürdü. Bu durumun nedeni merak konusu oldu. Fenomen dizinin daha sonraki hafta şehir dışında yapılacak çekimleri ve Ferit’e hayat veren Mert Ramazan Demir‘in ünlü bir markanın iş birliğiyle yapılan dergi çekimi için Paris’e gitme programı nedeniyle birkaç sahnenin kısa tutulduğu öne sürüldü.

Bu durum seyircilere tepki çekebilecek bölümlerin kesildiğini düşündürtürken fragmanda yer alan bazı sahnelerin de daha sonraki bölümlerde kullanılacağı öğrenildi. 

İZLEYİCİDEN TEPKİ

Dizinin erken bitmesi seyircilerden de tepki gördü. Sosyal medyada Yalı Çapkını takipçileri konuyla ilgili eleştirilerini yorum olarak sıraladı.

Yalı Çapkını erken bitti, seyirci yıkıldı! Kısa sürmesinin nedeni ortaya çıktı

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting