‘Yalı Çapkını’nın kötü adamıydı! Baran Bölükbaşı’nın yeni adresi belli oldu

0 16

Alina Boz ve Taro Emir Tekin ile başrolünü paylaştığı FOX’un ‘Bir Peri Masalı’ adlı dizisiyle ünlenen Baran Bölükbaşı, son olarak Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda ‘Tarık İhsanlı’ karakteriyle ekranlarda yer almıştı.

Geçtiğimiz sezonun final bölümünde Ferit’i (Mert Ramazan Demir) vurduktan sonra olay yerinden ulaşarak diziye veda eden Bölükbaşı’nın hangi projede yer alacağı merak ediliyordu. Başarılı oyuncunun yeni sezonda yer alacağı dizi projesi belli oldu.

BURCU KIRATLI’YA PARTNER OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Baran Bölükbaşı, başrolünde Burcu Kıratlı (Güneş), Furkan Andıç (Rüzgar), Gürkan Uygun (Yahya) ve İnanç Konukçu‘nun (Murat) yer aldığı ATV’nin yeni dizisi ‘Yıldızlar Bana Uzak’ın kadrosuna dahil oldu.

Hazırlıkları devam eden O3 Medya imzalı dizide ‘Han’ karakteriyle izleyici karşısına geçecek olan Bölükbaşı, hikayede Güneş’e (Burcu Kıratlı) aşıktır ve onunla evlenmek istemektedir.

Burcu Kıratlı-Baran Bölükbaşı

Bahadır İnce’nin yönetmen koltuğuna oturacağı ‘Yıldızlar Bana Uzak’ın hikayesini “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”ni de kaleme alan Ercan Uğur yazacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting