Yargı’nın yeni fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen diziden müjdeli haber

0 11

Ekranların sevilen dizisi ‘Yargı‘ yeni sezon için gün sayıyor. 24 Eylül Pazar günü 3. sezonunun ilk bölümü ile izleyici karşısına geçecek olan “Yargı” sezona bomba gibi giriyor. Dizi 2 sezondur izleyicilerini ekrana kilitlerken “Yeni sezonda neler olacak?” sorusu akıllara geldi.

İLK FRAGMANDA BÜYÜK ŞOK

Dizinin resmi Youtube kanalından yeni sezonun ilk tanıtımı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Geçen sezon, Ilgaz’ın ölmediğini tesadüf eseri öğrenen Ceylin fragmanda Ilgaz’dan adeta hesap soruyor. Ilgaz’ı bir tatil kasabasında gören ve hayatının şokunu yaşayan Ceylin, “Sen ölmüştün, ben senin mezarına gelmiştim” diyerek ağlıyor. 

ÇİFTİN BEBEKLERİ DÜNYAYA GELİYOR

Dün yayınlanan 2. fragmanda ise dizide hem müjdeli haberler hem de bomba gelişmeler yaşanıyor. Ceylin bir yandan hamilelik haberini verirken bir yandan da kısa süre sonra boşandıkları görülüyor. Dizide çiftin bebeklerinin dünyaya geldiği sahne herkesi mutlu ediyor. Ardından boşanan iki anne baba olarak gördüğümüz çift kafalarda soru işareti bırakıyor. İzleyici şimdiden 3. sezonun ilk bölümünü bekliyor.

Yargı'nın yeni fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen diziden müjdeli haber 

YENİ SEZONDA YENİ İSİMLER OLACAK

Yayınlandığı Pazar akşamları reyting tablosunda ilk 3’te yer alan Yargı’nın merakla beklenen yeni sezonunda oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Son olarak ‘Avukat Nil’ karakteriyle Müge Bayramoğlu’nun dahil olduğu diziye; Ulvi Kahyaoğlu (Savcı Efe), Çağla Demir (Özel kalem Ela), Ferit Kaya (Can), Alican Altun (Başsavcı özel kalemi Yiğit) Ayşen Sezerel (Başsavcı Nadide) Seda Türkmen (Dilek) ve Müge Bayramoğlu da (Filiz) katıldı.

Yargı'nın yeni fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen diziden müjdeli haber

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting