Yasin Cengiz yaşıyor mu? ‘Göbek şov yapan adam’ hayranlarını korkuttu! Yasin Cengiz öldü mü, hastalığı ne?

0 12

Yasin Cengiz yaşıyor mu? Yasin Cengiz öldü mü, hastalığı ne? soruları gündemde… Yasin Cengiz isimli İnstagram ve TikTok fenomeninin sağlık durumu takipçileri tarafından merak ediliyor. Oldukça kilolu olduğu bilinen ve çektiği göbek videolarının yanı sıra yemek videolarıyla da tanınan Yasin Cengiz’in son paylaştığı video bir firmanın reklam klibiydi. Reklam klibinin ardından 6 gündür video paylaşmadığı anlaşılan Cengiz’in sağlık durumu da hayranları tarafından merak konusu oldu.

YASİN CENGİZ YAŞIYOR MU?

gazeteyenigun.com.tr’nin haberine göre Yasin Cengiz’in ölüm haberinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Yaklaşık bir haftadır video paylaşmayan Cengiz’in öldüğü iddiaları ortaya atılsa da konuya ilişkin söylentilerin asılsız olduğu anlaşıldı.

Kısacası Yasin Cengiz yaşıyor ve sağlık durumu iyi. Ünlü fenomenin yoğunluğu nedeniyle video paylaşmaya ara verdiği öne sürülüyor.

YASİN CENGİZ ÖLDÜ MÜ, HASTALIĞI NE?

tgrthaber.com.tr’de yer alan bir habere göre Yasin Cengiz’in herhangi bir hastalığı bulunmuyor. Öldüğü iddia edilen Cengiz’in sağlık durumu ise gayet iyi. Yasin Cengiz, Instagram, YouTube Shorts ve TikTok’ta attığı videolarıyla gündem olmuştur. Yemek videolarıyla ve Şibili şibili dom dom şarkısıyla tanınmıştır. Fazla kilolarıyla dikkat çekmiştir. Ancak Yasin Cengiz’in bilinen bir hastalığı yoktur. Kilosu nedeniyle sağlık sorunu yaşadığı iddia edilen Cengiz’in 130 kilogram olduğu öne sürülüyor.

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting