Yıllardır ‘öldü’ sanıyordu… Ses sanatçısı Sakin Künar kızına Müge Anlı’da kavuştu

0 14

Ankara’da yaşayan Merve Güzel, hiç görmediği babası Sakin Künar’ı aramak için gazeteci Müge Anlı’nın kapısını çaldı. Anlı sayesinde bir kızı olduğunu öğrenen ses sanatçısı Sakin Künar programa görüntülü bağlandı. Genç kızın babasının sesini ilk kez duyduğu o anlar izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

BABA SAKİN KÜNAR’DAN KIZININ ÇAĞRISINA CEVAP

Programa katılan Merve, annesi ve babasının bir gece kulübünde tanıştıklarını, kısa süreli beraber olduklarını anlattı. Ebeveynlerinin dini nikahlı evli olduklarını, sonrasında annesinin hamile kalıp Sakin Künar’a kendisinin ‘öldü’ dendiğini belirtti. Merve Güzel, anneannesi ile birlikte büyüdüğünü açıkladı. Şimdi annesiyle görüşmeyen Merve’nin çağrısına babası Sakin Künar’dan kısa süre içinde cevap geldi. 

Yıllardır ‘öldü’ sanıyordu… Ses sanatçısı Sakin Künar kızına Müge Anlı’da kavuştu

“KIZIM MERVEYE SAHİP ÇIKACAĞIM”

Müge Anlı’dan programa katılan genç kıza, müjde gecikmedi. Anlı, Merve’nin babasının bulunduğu açıkladı. Baba Künar, canlı yayınla ekrana gelen programa görüntülü bağlandı. Ses sanatçısı Sakin Künar, “Benim için tam bir süpriz oldu. Ne diyeceğimi bilemiyorum, çok heyecanlandım. Bir kızım olduğunu programda öğrendim. Annesiyle bir geçmişim oldu. Evliyim, iki oğlum var. DNA testi olumlu sonuçlanırsa kızım Merve’ye de sahip çıkacağım” dedi.

Müge Anlı ise baba Sakin Künar’ı bu tavrından dolayı kutlarken, dakikalar içinde verdiği müjde için ise “Tek rakibimiz Türk Hava Yolları” diyerek izleyenleri gülümsetti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting