Yüz Yıllık Mucize 11 Bölüm 1 Haziran Perşembe Tek Parça İzle

0 41

Yüz Yıllık Mucize

Makalemizde sizler için Yüz Yıllık Mucize 11.Bölüm 1 Haziran Perşembe Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yüz Yıllık Mucize canlı yayını izle Yüz Yıllık Mucize son bölüm izle Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm izle aramasının cevabı:

Yüz Yıllık Mucize bugün izle Yüz Yıllık Mucize youtube izle aramaları için doğru sayfada bulunuyorsun!

Ali Tahir (Birkan Sokullu) Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer. Defnedilmek üzereyken yaşanan bir mucize ona yeniden hayat verir. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden olur. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek daha da zorlaşır. Ali Tahir’in -son ismiyle Kemal’in- sırrını bilen tek kişi ise çocukluğundan beri tanıdığı Turgut (Necip Memili) olmuştur.

Asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika (Ebru Şahin) ise halası Süreyya (Zerrin Tekindor) tarafından büyütülmüştür ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamaktadır. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir.

Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır. İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişecektir.

Yüz Yıllık Mucize 11.Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Yüz Yıllık Mucize 11.Bölüm 1 Haziran Perşembe Tek Parça İzle

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting