‘Zaferin Rengi’ filminde Fenerbahçe’nin unutulmaz teknik direktörünü başarılı oyuncu oynayacak

0 14

Başarılı yönetmen Abdullah Oğuz’un yeni filmi “Zaferin Rengi” filmi işgal altındaki İstanbul’da düşmana karşı direnişi, futbol maçlarının üzerinden çarpıcı bir dille ele alıyor. Merakla beklenen film geçen cuma günü sete çıkarken filmde Fenerbahçe’nin tarihine damga vuran 3. teknik direktörü ve Türk futbolundaki ilk altyapı sistemini oluşturan isim olan Mustafa Elkatipzade de yer alıyor.

BENZERLİK SEBEBİYLE ROLE SEÇİLDİ

Bu önemli rolü ise yetenekli bir oyuncu oynayacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre,“Gizli Saklı” dizisinde başarılı performansıyla adından söz ettiren Hasan Elmas, Mustafa Elkatipzade rolünü canlandıracak.Elmas, geçen yıl beINSPORTS‘da “Yeni Nesil Talk Show” programını sunarak, güzel bir program gerçekleştirmişti. 

Aynı zamanda “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın eski oyuncusu Gülhan Tekin ile mutlu bir evliliği olan Elmas’ın Elkatipzade’ye olan benzerliği için bu role seçildiği öğrenildi. 

HASAN ELMAS KİMDİR?

Aslen Kastamonulu olan Elmas ile Tekin 2015 yılında dünyaevine girdiler. 35 yaşındaki başarılı oyuncu Hasan Elmas, daha önce Ekşi Elmalar,Müthiş Bir Film, Gölgedekiler, Bana Bir Soygun Yaz, Hep Yek 2, Kanunsuzlar gibi yapımlarda rol aldı. 

'Zaferin Rengi' filminde Fenerbahçe’nin unutulmaz teknik direktörünü başarılı oyuncu oynayacak

Leave A Reply

Your email address will not be published.

AP Sohbet Register Hosting